7 Kasım 2013 Perşembe

Kırık Kalpler Tamircisi-Melissa Senate

Bu kadar çabuk mutlu sona bağlanan sabun köpüğü kitaplar pek tarzım değil aslında. Ama yine de ara sıra mola almak iyi olabiliyor. Kırık Kalpler Tamircisi,  Aşk Tanrıçası'nın Yemek Okulu'ndan sonra, yazarın ülkemizde yayınlanan ikinci kitabı.

Kırık Kalpler Tamircisi-Melissa Senate

Rebecca'nın çok sevdiği babası ölüm döşeğindedir ve ölmeden önce Rebecca'ya; bir kardeşinin daha olduğunu açıklar. Bu şokla sarsılan Rebecca, kardeşini bulmak için araştırma yapmak ister. Evlenmek üzere olduğu nişanlısı Michael ise bu duruma karşı çıkar ve babasından kalacak servete hiç tanımadığı birini ortak etmemesini öğütler.

Buna rağmen Rebecca kardeşini bulmakta kararlıdır ve bulur da. Ancak Maine'de eşi ve çocuğuyla yaşayan kardeşi Joy, hiç de Rebecca'nın hayallerindeki kollarını açmış bekleyen kardeşe benzememektedir. Sert bir kayaya çarptığını anlayan Rebecca, kardeşine kendisini sevdirene kadar Maine'de yaşamaya karar verir. Bu arada Micheal ile ilişkisi sekteye uğramıştır ve işini de kaybetmek üzeredir. Ancak babasından kalan milyonluk servet ve kasabadan edindiği yeni arkadaşlar pek çok eskinin yerini almaya hazır görünmektedir.

"Beni derinden etkilemesine gerek yok, kafamı dağıtsın yeter." derseniz, Kırık Kalpler Tamircisi'ni tercih edebilirsiniz. Keyifli okumalar.

1 yorum:

  1. bu teyzenin ilk kitabını okudum.
    mutluluk verici.
    :)

    YanıtlaSil

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...