24 Mayıs 2016 Salı

Hayal Evinin Son Kapısı-Robert-Liparulo

Hayal Evi Kralları serisinin 6. ve son kitabı ile karşınızdayım. Yine çok heyecanlı, sürükleyici, son sayfaya kadar temponun hiç düşmediği çok eğlenceli bir roman olmuş. 

Hayal Evinin Son Kapısı-Robert-Liparulo

Daha önceki bölümlerden hatırlanacağı üzere King Ailesi kaçırılan annelerini bulmak için yeni taşındıkları gizemli evin farklı dünyalara açılan geçitlerini kullanarak maceradan maceraya sürüklenmişler ama her defasında elleri boş dönmüşlerdi. 

Bu defa istikamet Atlantis! David ve Xander yine defalarca kez ölümle burun buruna gelecek, yara bere içinde kalacaklar, sürekli kaçacaklar ve daha dinlenmeden bu kez ailenin geri kalan üyeleriyle birlikte başka zamanlara, başka mekanlara sürüklenecekler. Bakalım annelerini bulabilecekler mi?

Açıkçası çok hoşuma gitti bu seri. Olaylar resmen hızlı tren şeklinde cereyan ediyor ve bu nedenle de okuyucu hiç sıkılmıyor. Çocukluğumuzun cumartesi sabahları tv'de yayınlanan filmlerine benziyor. Hani şu ailecek izlediğimiz, hafif korku bol macera içeren çocuk filmlerinden bahsediyorum. Alınız ve okuyunuz efendim, tavsiye ederim:)

3 yorum:

 1. Oğluşlarım da sever gibi geldi.

  YanıtlaSil
 2. yemin ediyorum sabahleyin hiç kitap okumam ama bunu elime aldığımda 95. sayfadaydım ki kitap 288 sayfaydı ve ben kitabı bi oturmada okudum ara vermeden ormanın esrarengiz gözlerini okumuştum ama, onun devamı hangi kitap bilmiyorum hangisi söylermisiniz lütfen ... :D

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Yayının altındaki etiket kısmından yazarın adına tıklarsanız tüm serileri sondan başa listeleyebilirsiniz.

   Sil

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...