10 Kasım 2015 Salı

Son 10 Saniye-Simon Kernick

Akşamları kanal gezerken denk gelebileceğiniz polisli katilli, bol aksiyonlu filmleri bilirsiniz. Son 10 Saniye işte bu filmlerin kitaplaştırılmış hali.

Son 10 Saniye-Simon Kernick

Sean sivil polistir. Kılık değiştirerek suçluların arasına girmekte ve aylarca onlarla yaşamaktadır. Suçluların işlediği suçları, yasa dışı durumları kayıt altına almakta ve bağlı olduğu birimle koordineli operasyonlar neticesinde suçüstü yaparak suçluları içeri attırmaktadır.Yıllar önce ölen kardeşinin intikamını almak için, şimdi onu öldürenlerin arasındadır ve uzun yıllardır beklediği an nihayet gelmiştir. Sean, polis tarafından yakalanan gece sürüngenini kaçırmak için görevlendirilmiştir.

Dedektif Müfettiş Tina, gece sürüngeni olarak bilinen bir seri katilin peşindedir. En nihayetinde ekibiyle yaptığı bir operasyon neticesinde bu azılı katili yakalayıp içeri atarlar. Ancak bulunan kanıtlar arasında çelişki vardır ve işlenen cinayetlerden en az birini gece sürüngeni işlememiştir. Ciddi şüpheleri olan Tina, gerçeğe ulaşmak için oldukça ağır taşları yerinden oynatmak üzeredir. 

Eh, başroldeki esas hatunla esas kahramanın bir şekilde karşılaşması lazım. O da gece sürüngeni operasyonu sayesinde olacaktır.

Çok sıradan bir kitaptı, her şey o kadar detaylı anlatılmış ki, okuyucuya ilaç için tahmin edecek, hayal kuracak bit kadar bir yer dahi bırakılmamış. Okumasam da olurdu yani. Hani kafa dağıtmak için bile tavsiye edemiyorum, gerisini düşünün siz:)Hiç yorum yok:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...