10 Temmuz 2014 Perşembe

Düş Bahçelerinin Uzağında-Lesley Kagen

Düş Bahçelerinin Uzağında; bir festival gecesi ortadan kaybolan annelerini arayan Shenny ve Woody'nin hüzünlü hikayesini anlatıyor.

Düş Bahçelerinin Uzağında-Lesley Kagen

Anneleri olmadan geçen bir yıl, tüm aile için son derece yorucu ve yıpratıcı olmuştur. Sevgi dolu babaları gitmiş, yerine öfkeli, tahammülü olmayan ve sürekli alkol alıp canlarını yakan bir adam gelmiştir. Woody konuşmayı bırakmış ve tamamen içine kapanmıştır. Shenny ise her şeye rağmen annesinin bir gün döneceğine ve babasının yeniden iyi bir insan olacağına yürekten inanmaktadır.

İkizlerin o günden bu yana evden ayrılmaları yasaktır. Ancak Shenny babalarından gizli olarak annelerini aramaya ve kasaba sakinlerinin ağızlarını aramaya her fırsatta devam eder. Bir gün, kendini resimlerle ifade eden Woody'nin yaptığı bir resim Shenny'nin dikkatini çeker. Woody, annesinin bir kadın tarafından boğulduğunu resmetmiştir. Daha kötüsü, annelerinin üzerinde görünen kişi çok sevdikleri büyük anneleridir. Bu gizemi çözmekte kararlı olan Shenny, hiç tahmin etmediği aile sırlarına ulaşır. Artık hem onun hem de Woody'nin hayatı tehlikededir.

Zaman zaman karşıma çıkan okkalı cümleler beni çok etkiledi. Keyif alarak okudum, herkese tavsiye ederim.

Hiç yorum yok:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...